Komentarze

  •  2024-07-23 23:07
  •  Admin

Wszystkie najnowsze komentarze dodane na stronach.

Gienia
Galeria z naszego jubileuszu jest piękna. Na zdjęciach zostały uchwycone nasze emocje i radość, którą przeżywaliśmy tego wieczoru. Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego najlepszego.
Małgorzata Banach
Do usług Pana Janusza trafiłam dzięki siostrze, która korzystała z jego usług rok wcześniej. Byłam zachwycona filmem. Teraz oglądamy nasze piękne zdjęcia i film. Z całego serca polecamy Pana usługi Wszystkim którzy szukają fotografa i kamerzysty. Dzięki Panu te zdjęcia są tak piękne, a film bajkowy. Dziękujemy Gosia i Rysiu.
Marysia Kubacka
Serdecznie polecamy współpracę z panem Januszem do uwiecznienia najważniejszych chwil w życiu. Współpraca przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Pan Janusz służy radą i często podpowiada co zrobić w danym momencie. Jest solidny i słowny. Za każdym razem gdy oglądamy film czy zdjęcia emocje z tego dnia wracają. Bardzo się cieszymy że mamy tak piękną pamiątkę. Szczerze polecamy .
Monika Wyrostek Jawor
Serdecznie polecam Zdjęcia przepiękne oraz świetna fotoksiążka która będzie pamiątką na długie lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pana Janusza. Super podejcście do klienta i miła współpraca od początku do końca.
Anna Olejarz
Polecamy. Pan Janusz filmował nasz ślub i wesele w ogrodzie pod namiotem. Super podejście do klienta, film genialny, piękna pamiątka na długie lata Polecamy z całego serduszka .
Natalia i Łukasz Żabówka
Szczerze polecam! Współpraca z Panem Januszem to wielka przyjemność, pełen profesjonalizm i przede wszystkim super podejście do klienta! Zdjęcia i film są przepiękną pamiątka na resztę życia.
Patrycja Kroczek
Serdecznie polecam firmę Pana Janusza. Film jest przepięknie zrobiony , można ciągle oglądać. Pełen profesjonalizm!
Kamila i Mateusz Bień
Dziękujemy za bardzo piękne albumy fotoksiążkowe oraz oprawę wesela fotograficznie i filmowo. Dla osób które szukają fotografa i kamerzystę na swoje wesele to bardzo polecam pana Janusza Kuśnierza. Ma bardzo duże doświadczenie w tym co robi. Jeszcze raz Dziękujemy. Pozdrawiam.
Iwona i Jarosław
Polecamy Foto Filmowanie Ślubne Janusz Kuśnierz z całego serca! Film zrobiony rewelacyjnie! Aż się łezka w oku kręci pełen profesjonalizm! Bardzo bardzo bardzo dziękujemy za cudowna pamiątkę tego wspaniałego dnia .
Kamila i Krzysztof
Długo wyczekiwany film... I jest w końcu! Na mega efekt warto poczekać. Dziękujemy Panu Januszowi nawet zaraz po odebraniu zaczął się seans filmowy nasz - z rodzicami. Jestem z mężem pod wielkim wrażeniem, jeden jedyny film który z rodzicami obejrzeliśmy DO KOŃCA, bez przewijania! Moim rodzicom również bardzo się podobał i są zadowoleni! Jest profesjonalnie nagrany, pięknie złożony w całość, i końcowy efekt jest mega wykonany! Pan Janusz naprawdę się postarał! Bardzo Panu dziękujemy! I Serdecznie polecamy z czystym sumieniem!
Karolina i Mariusz Pająk
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę ślubną , która zostanie nam na całe życie. Było cudownie! Panowie profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i dzięki Nim możemy cieszyć się przepięknym filmem, który w 100% spełnił nasze oczekiwania. Cieszymy się, że to właśnie Wy byliście z nami tego dnia, bo dzięki Wam mamy film jakiego mogą nam tylko inni pozazdrościć! Serdecznie polecamy każdemu z Was Foto Filmowanie Ślubne Janusz Kuśnierz! Dziękujemy!!!
Katarzyna i Maciek
Jesteśmy zachwyceni ! Współpraca z Panem Januszem od początku przebiegała pomyślnie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Podczas przyjęcia był niewidoczny, a uchwycił wszystkie najważniejsze momenty. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia wyszły cudownie. Film weselny jest rewelacyjny, sama przyjemność go oglądać. Sesja w plenerze okazała się czystą przyjemnością z Panem Januszem. Bardzo gorąco polecam Parom genialnego fotografa i kamerzystę Pana Janusza Kuśnierza Dziękujemy za wyjątkową pamiątkę!!!
Patrycja i Dominik
Dzień dobry. Chcieliśmy z mężem bardzo podziękować Panu Januszowi oraz Panom Fotografom za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Efekt pracy jest niesamowity. Film, zdjęcia, foto-książki zachwycają za każdym razem, gdy się je ogląda. Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość !!! Wszystkim bardzo serdecznie polecamy usługi Foto Filmowanie Ślubne Janusz Kuśnierz. Jeśli mielibyśmy wybierać ponownie, to z pewnością wybralibyśmy tak samo - Foto Filmowanie Ślubne Janusz Kuśnierz.
Dorota i Sylwester
Ujęła nas niesamowita uprzejmość Pana Janusza oraz to, jak uważnie potrafi słuchać klienta oraz dawać mu cenne sugestie dotyczące filmu niczego przy tym nie narzucając. W dodatku jest to człowiek, który angażuje się całym sobą w to co robi (wychodzi mu to idealnie). Film, który otrzymaliśmy przerósł nasze oczekiwania - jest wspaniały, pełen trafnych ujęć, uwzględnia wszystkie najważniejsze chwile, nie przedłuża się niepotrzebnie w nieskończoność, jest przeplatany świetnymi teledyskami z udziałem nas i gości - oglądając go można dojść do wniosku, że Pan Janusz poświęcił wiele czasu i montował go prosto z serca. Bardzo Panu dziękujemy. Szczerze polecamy. Dorota i Sylwester.
Ewelina i Adam
Panie Januszu, jest Pan mistrzem! Film zasługuje na Oscara! Jakość, jak i sposób w jaki połączył Pan całość powala... Wspaniale odzwierciedla ten szczególny dla nas dzień. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pana ciężkiej pracy... Pozdrawiamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy !!!
Liczba znalezionych wpisów: 42.