Komentarze

  •  2023-12-02 12:22
  •  Admin

Wszystkie najnowsze komentarze dodane na stronach.

Świadkowa Kasia
Wspaniale wykonana praca cudowne zdjęcia.Film wykonany z pełnym profesjonalizmem :) Jolanta i Grzegorz dokonali bardzo dobrego wyboru dzięki Wam możemy go wspominać i wspominać i wspominać ... Pozdrawiam serdecznie :)
Ewelina i Adam
Super zdjęcia..., super goście..., ale ciągle mamy niedosyt..., niecierpliwie czekamy na film... :)P
Jolanta i Grzegorz Gwiżdż
Witamy bardzo serdecznie ;) Chcielibyśmy z całego serca podziękować Panu Januszowi i fotografowi który też był na naszym ślubie za tak wspaniałą pracę jaką wykonaliście kamerując i fotografując nasz ślub i wesele ;)! Film niesamowicie nam się podoba,widać że wkładacie wszystkie swoje możliwości i przede wszystkim serce w to by film,który ma być pamiątką na całe życie nie jednych nowożeńców był najlepszy w swoim rodzaju!.Jesteśmy przekonani,że dokonaliśmy najlepszego wyboru,dzięki Wam mamy przepiękny i profesjonalny film upamiętniający najważniejszy dzień w naszym życiu.Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni,że byliście tam razem z nami ;) Jesteście niesamowici.
Teresa
Bardzo Piękne zdjęcia.... Dotyczy Zdjęć w strefie klienta "Jolanta i Grzegorz"
Sylwia i Łukasz Żak
Dziękujemy bardzo za wspaniały film oraz foto książki, które w pełni okazują nastrój naszego ślubu i wesela. Teledyski wplatane w film robią furorę wśród oglądających. Praca z Panem Januszem to sama przyjemność :) Gorąco polecamy każdym Parą które jeszcze nie mają kamerzysty i fotografa Foto Filmowanie Ślubne Janusz Kuśnierz zrobi film taki jakiego nikt jeszcze nie miał
Paulina Cieśla
Serdecznie polecamy!! Pan Janusz spisał się na medal! :) Pomysłowość, profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół to największe atuty Pana pracy. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę!
Olimpia i Marcin
Piękne zdjęcia które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość w tym by przy nas nie dać się zwariować ;) Zdjęcia pięknie wykonane,świetne pomysły na scenerię. Pan Janusz jest osobą bardzo ciepłą i przesympatyczną , świetnie się nam współpracowało :) Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkiego najlepszego.
Sylwia i Mirek
Serdecznie polecam usługi Foto Filmowanie Ślubne Janusz Kuśnierz. Praca z Panem Januszem była samą przyjemnością. Niejednokrotnie dostawaliśmy cenne sugestie, ale także uwzględniane były nasze propozycje co do filmu i zdjęć. Film jest niebanalny, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych ujęć. Wzrusza i rozbawia do łez. Zdjęcia z pleneru wyszły bajkowo, zwłaszcza te z synkiem, który nie był chętny do pozowania. Jesteśmy również miło zaskoczeni pomysłem jak i jakością teledysków rozpoczynających cały film jak również tym zabawnym teledyskiem podsumowującym całe wesele:) Dyskretne wykonywanie pracy, uśmiech i zaangażowanie sprawiły że obecność kamerzysty i fotografa nie krępowała gości, a zebrany materiał wyszedł ekstra. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w postaci profesjonalnego filmu i prześlicznych fotoalbumów. Warto było czekać!!! Polecamy Sylwia i Mirek ;)
Ania i Paweł
Polecamy z mężem gorąco usługi Pana Kuśnierza. Jego profesjonalizm, wyobraźnia i zapał sprawiły że mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu w formie filmu. Jedyne czego żałujemy, To to, że nie skorzystaliśmy także z usług fotografowania. Naprawdę stojąc przed wyborem kamerzysty nie można wybrać innego. odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
Joanna i Tomasz
Dziękujemy za: PROFESJONALIZM, SYMPATYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA, ZAANGAŻOWANIE, CIEKAWE POMYSŁY, DOBRE RADY, MIŁĄ I BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ, FAJNY KONTAKT I PRZEDE WSZYSTKIM ZA FILM - KTÓRY URZEKŁ NIE TYLKO NAS :-) W cza­sie ślu­bu i we­se­la Pan Janusz ci­cho i nie­zau­wa­żal­nie prze­my­kał mię­dzy go­ść­mi, przez co każdy czuł się swobodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i z pełną odpowiedzialnością i satysfakcją polecamy Pana Janusza, który wkłada serce w to co robi, a to przekłada się na bardzo dobrą jakość filmu. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Asia i Tomek :-) :-)
Renata i Mariusz
Dzięki zaangażowaniu oraz pasji do filmowania i fotografii efekt całej pracy jest na wysokim poziomie. Szczególnie jeśli chodzi o film (co dla nas było ważną kwestią) ujęcia są bardzo płynne, obraz nie szarpie przy oglądaniu co sprawia że można poczuć się jakby to była produkcja z prawdziwej wytwórni filmowej. Foto książki jak i cały film robi na prawdę duże wrażenie nie tylko na nas ale także na wszystkich oglądających. Na pochwałę zasługuje także kontakt z Panem Januszem oraz czas jaki poświęca każdemu swojemu klientowi. Jeżeli stawiacie na profesjonalizm i najwyższą jakość usług to z czystym sumieniem możemy polecić Pana Janusza. Pozdrawiamy
Marzena i Jacek
Współpracę z panem Januszem będziemy bardzo miło wspominać . Wszystko było tak jak chcieliśmy, a nawet lepiej ;-) Film piękny i wzruszający, zdjęcia rewelacyjne (tutaj podziękowania też dla pana fotografa ) , świetna fotoksiążka . Wszystko zrobione profesjonalnie. Polecamy w 100% i jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę :-)
Paulina i Wojtek
Chcieliśmy raz jeszcze bardzo bardzo podziękować za tak wspaniały film z naszego ślubu oraz cudne zdjęcia... Widać że pan Janusz w tworzenie filmu wkłada całe swoje serce poświęca się i angażuje na maksa. Dzięki temu mamy tak niezwykła pamiątkę z naszego najpiękniejszego dnia!!:)Dzięki świetnej współpracy z panem Januszem mamy dokładnie to co chcieliśmy czyli film pełen wzruszeń, romantyzmu, wspomnień a także dużo humoru. Zostały spełnione wszelkie nasze prośby (moje "wymyślne wymysły"- /Paulina;)/:))film został zmontowany w każdej sekundzie idealnie, albumy przepiękne zarówno te z sesji plenerowej jak i te z całego wesela- robią na każdym ogromne wrażenie..!! Widać że p. Janusz działa z wielką pasją, kocha kręcić filmy robić zdjęcia czego potem widać efekty!!! Zatem wszystkim zakochanym którzy planują ślub polecamy z całego serca współprace z PANEM JANUSZEM!!!:):):) Gorąco pozdrawiamy Paulina i Wojtek Pławeccy;)
Kasia i Marcin Smoleń
Panie Januszu, bardzo dziękujemy za trud włożony w wykonanie dla nas pięknych zdjęć oraz filmu z najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z materiałów jakie od Pana otrzymaliśmy. Bardzo podobają nam się zarówno zdjęcia, jak i film. Miło było nam korzystać z usług na tak wysokim poziomie. Mamy nadzieję, iż będziemy mieli okazję skorzystać jeszcze z Pana usług. Pozdrawiamy gorąco, Kasia i Marcin Smoleń. :-)
Sylwia i Piotr
NASZ FILM JEST WSPANIAŁY, WYJĄTKOWY, WZRUSZAJĄCY...OGLĄDA SIE GO JEDNYM TCHEM... I CAŁY CZAS CHCE SIE GO OGLĄDAĆ. JEST NIEBANALNY, ZAWIERA NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA, CIEKAWE UJĘCIA Z NIESAMOWITYM WYCZUCIEM CHWILI  . WZRUSZA I ROZBAWIA DO ŁEZ. UWIECZNIONE, NIEZAPOMNIANE I RADOSNE DLA NAS CHWILE, BĘDĄ NAM TOWARZYSZYĆ DO KOŃCA ŻYCIA.
Liczba znalezionych wpisów: 42.